KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9862851
nr 986 2851
1800-tal, landskap med figurer, signerad, 32x41
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 19:15:53
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr